Systemy laserowe

Systemy laserowe

Znakowanie laserowe odporne na podrabianie

Innowacyjne rozwiązania przemysłowego znakowania i kodowania
Odporne na fałszerstwo znakowanie promieniem świetlnym

Przemysłowe znakowanie za pomocą systemów laserowych ma niepodważalną zaletę: nie potrzebuje materiałów eksploatacyjnych i praktycznie nie wymaga konserwacji, co znacznie obniża koszty. Systemy laserowe nadają się do znakowania wszystkich rodzajów materiałów organicznych, tworzyw sztucznych, szkła, anodowanego aluminium, metali oraz odbarwiania na dowolnych powierzchniach. Jednym z głównych powodów stosowania systemów laserowych jest trwałość znakowania, a przez to ochrona przed podrabianiem i identyfikowalność.

REA JET CL
System laserowy do znakowania szkła, gumy i powierzchni organicznych

Znakowanie przemysłowe za pomocą Lasera CO- REA LASER CL ma wyraźną zaletę: jest praktycznie pozbawione materiałów eksploatacyjnych i nie wymaga konserwacji, tzn. ma z niskie koszty utrzymania. Praca z laserowym systemem REA JET CL jest prosta i intuicyjna. Posiada graficzny sterownik, obsługiwany za pomocą pokrętła z funkcją przycisku.

REA JET CL

  • idealnie nadaje się do znakowania gumy, szkła i tworzyw sztucznych
  • znakowanie trwałe i odporne na manipulacje 
  • najwyższe prędkości znakowania dzięki aktywacji cyfrowego lustra

WIĘCEJ

REA JET FL (Fiber Laser)
System znakowania laserowego na metalu i plastiku

Znakowanie przemysłowe za pomocą Lasera Fiber - REA LASER FL ma wyraźną zaletę: jest praktycznie pozbawione materiałów eksploatacyjnych i nie wymaga konserwacji, tzn. ma z niskie koszty utrzymania. Praca z laserowym systemem REA JET FL jest prosta i intuicyjna. Posiada graficzny sterownik, obsługiwany za pomocą pokrętła z funkcją przycisku.

REA JET FL

  • nadaje się do znakowania na powierzchniach metalowych i plastiku
  • znakowanie trwałe i odporne na manipulacje
  • bardzo wysoka gęstość energii w trybie pulsacji: idealny podkład przy znakowaniu metalu

WIĘCEJ