• Start
  • Blog
  • REA na targach Achema: Ostateczny bodziec do industrializacji przemysłu farmaceutycznego
REA na targach Achema: Ostateczny bodziec do industrializacji przemysłu farmaceutycznego

REA na targach Achema: Ostateczny bodziec do industrializacji przemysłu farmaceutycznego

Mühltal, 29 maja 2018 r. - Od lutego 2019 r. beda leki sprawialy funkcje dyrektora w sprawie będą miały zastosowanie dyrektywa w sprawie zwalczania obrotu towarami podrobionymi 2011/62/UE oraz rozporządzenie delegowane (UE) 2016/161. Opakowania leków wydawanych na receptę muszą wówczas posiadać zabezpieczenia, takie jak dowody próby fałszerstwa i numer seryjny. Na targach Achema firma REA zaprezentuje wysokowydajne systemy znakowania i kontroli kodów, które wdrażają znakowanie zgodnie z normami i zapewniają zgodność z jakością kodu.

Eksperci REA posiadają rozległą wiedzę na temat globalnych i krajowych wymagań w zakresie serializacji. Oprócz nowoczesnych, wysokiej rozdzielczości i kompatybilnych z przemysłem systemów znakowania i kontroli kodów 4.0, REA dostarcza również niezbędną dokumentację techniczną (IQ, OQ, HDS, SDS, SDS itp.), która w razie potrzeby może być wykorzystana do tworzenia URS i SOP. Optyczne systemy kontroli kodów optycznych marki REA VERIFIER spełniają wymagania CFR 21 Part 11 w zakresie przechowywania danych i administracji użytkownikami oraz wspierają kompleksową ścieżkę audytu, jak również administrację użytkownikami w kilku rolach.

Na wystawie REA zaprezentuje przyszłościowe rozwiązania w zakresie zmiennego i efektywnego znakowania opakowań pierwotnych, wtórnych i trzeciorzędnych przy użyciu atramentu, lasera i etykiety. Prezentowane systemy znakują produkty numerem partii, datą ważności, kodem kreskowym lub matrycy danych, numerem seryjnym i GTIN oraz umożliwiają ciągłą serializację i identyfikowalność. Wszystkie rozwiązania sprzętowe i programowe firmy REA są "Made in Germany". W portfolio firmy znajdują się również liczne farby niskoemisyjne i bezrozpuszczalnikowe, szczególnie dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. 

Eksperci z branży będą dostępni w różne dni na stoisku REA (hala 3.1, stoisko C48) do dyskusji technicznych i wymiany informacji na różne tematy związane z przemysłem farmaceutycznym.

Pod hasłem "Wymiana doświadczeń w REA" można się spotkać w następujący sposób

Środa, 13.6.2018, 13:30-14:30 Uhr
securPharm e.V...: Pan Martin Bergen (dyrektor zarządzający securPharm e.V.)
Temat: Wdrożenie dyrektywy w sprawie zwalczania obrotu towarami podrobionymi - Odliczanie w dół biegu

REA JET, REA LABEL i REA VERIFIER w Achemie: 
Hala 3.1 Stoisko C48