REA JET na świecie

REA JET na świecie

Twój globalny dostawca

REA JET jest reprezentowana na wszystkich kontynentach. Nasze biura firmowe i liczni wykwalifikowani partnerzy dystrybucyjni na całym świecie zapewniają niezawodną sieć, spełniającą potrzeby doradcze i usługowe klientów w każdym zakątku globu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Grupa REA
Poznaj nasze pozostałe trzy obszary działalności:

REA LABEL
Rozwiązania etykietujące dla automatyzacji i logistyki

Technologie etykietowania są powszechne we współczesnym świecie znakowania przemysłowego. Wysoce innowacyjne systemy REA JET LABEL są solidnym i niezwodnym rozwiązaniem, zapewniając najwyższą niezawodność w wymagającym, nowoczesnym środowisku przemysłowym.

REA VERIFIER
Weryfikatory i Systemy weryfikacyjne

Dzięki systemom REA VERIFIER można testować optymalną czytelność i prawidłowy układ kodów kreskowych, kodów 2D, kodów Data Matrix. Weryfikacja kodów jest zgodna z międzynarodowymi normami lub dostosowana do wymagań użytkownika.

REA CARD
Bezgotówkowe systemy płatnicze

Terminale płatności REA to idealne rozwiązanie dla Twojego stanowiska płatniczego. Bez względu na to, czy są to płatności bezgotówkowe czy online: mamy wszystko, czego potrzeba, aby transakcje były tak wygodne i bezpieczne, jak to tylko możliwe.