• Start
  • Blog
  • REA Elektronik GmbH posiada certyfikaty DIN EN ISO 9001:2015
REA Elektronik GmbH posiada certyfikaty DIN EN ISO 9001:2015

REA Elektronik GmbH posiada certyfikaty DIN EN ISO 9001:2015

Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Niemczech, REA Elektronik GmbH

uzyskała certyfikaty Niemieckiego Instytutu Norm (DIN), standardu jakości EN, oraz ISO 9001:2015, 28 kwietnia 2017 roku.

W ramach rozszerzenia naszych najnowszych linii produktów oraz kilku innowacyjnych rozwiązań branżowych i niszowych zwiększyła się również liczba klientów globalnych. Bardzo wymagający konstruktorzy maszyn i systemów oraz producenci z branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej i spożywczej chętnie wybierają współpracę z REA, z faktu tego jesteśmy ogromnie dumni. Szczególnie wyżej wymienione branże muszą troszczyć się o wiele więcej faktów niż tylko zadbanie o właściwą czystość produktu czy ceny za wybór REA jako producenta. Przykładem jest wprowadzenie nowoczesnego systemu zarządzania jakością. Wszystko to budzi następujące pytania:

Czy dostawca stale rozszerza swoje produkty i usługi, jak również dokumentowane w systemie zarządzania jakością? Czy firma bierze na siebie odpowiedzialność za zadowolenie klientów, pracowników, bezpieczeństwo w pracy, zdrowie i nasze środowisko, jest przykładem zarządzania poprzez ciągłe podnoszenie konkurencyjności?

Z pewnością żadna firma, żaden proces, żaden produkt nie jest tak doskonały, że nie można go na bieżąco poprawiać i udoskonalać. Chodzi o systematyczną identyfikację słabych punktów i pracę nad trwałymi rozwiązaniami na korzyść klientów i użytkowników.

Dokładnie jest to zamysłem poprawionej normy DIN EN ISO 9001: 2015. Praktyczna implementacja jest i pozostanie deklaracją REA - w sensie zadowolonych klientów, a tym samym długotrwałych pomyślnych partnerstw.