• Start
  • Technologie znakowania i kodowania w przemyśle

Technologie znakowania i kodowania w przemyśle

Zawsze właściwy system znakowania i kodowania

Technologie kodowania i znakowania REA JET zapewniają wszystkie rozwiązania techniczne do znakowania produktów i opakowań tuszem lub laserem. Nasze drukarki przemysłowe są stale rozwijane i ulepszane. To gwarantuje szybsze i bardziej efektywne znakowanie produktów, dzięki czemu drukarki stają się ważnym elementem w procesie produkcji.

Drukarki REA JET mogą być sterowane za pomocą prawdziwej, jednolitej dla wszystkich technologii koncepcji obsługi - platformy REA JET TITAN. Po jej nauczeniu się i zrozumieniu, można obsługiwać wszystkie technologie kodowania i znakowania REA JET bez konieczności dodatkowego szkolenia. Oprócz oszczędności kosztów i czasu, znacznie zredukowano ryzyko błędu ludzkiego.

 Drukarka atramentowa dużych znaków

Lider w swojej klasie

Technologia najnowszej generacji: REA JET DOD 2.0
Ulepszona głowica drukująca, w którą warto zainwestować! 

System znakowania REA JET DOD 2.0 jest niezawodny, łatwy w obsłudze, solidny, bardzo elastyczny dzięki modułowej budowie i może być stosowany z największą dostępną na świecie gamą atramentów.

Więcej...

 Drukarka atramentowa wysokiej rozdzielczości

Znakowanie w wysokiej rozdzielczości dla uzyskania najlepszej czytelności nadruku

Systemy kodowania i znakowania REA JET wysokiej rozdzielczości drukują najwyższej jakości kody kreskowe, kody 2D, logo i informacje alfanumeryczne - bezpośrednio i bezdotykowo. Są odpowiednie do powierzchni chłonnych (tektura/papier, drewno, tekstylia, pianki, itp.). REA JET oferuje również specjalistyczne rozwiązania do stosowania na powierzchniach niechłonnych (tworzywa, metale, szkło, itp.).

Więcej...

 Drukarka atramentowa małych znaków

Małe pismo, imponujące wrażenie

Drukarka atramentowa małych znaków REA JET SC jest oparta na technologii Continuous Ink Jet (CIJ). Naładowane krople atramentu są elektrostatycznie odchylane z strumienia i tworzą nadruk na powierzchni produktu lub opakowania.

Więcej...

 Systemy laserowe

Trwałe znakowanie, trudne podrabianie

Gdy tylko jest to możliwe, klienci chętnie korzystają z laserów, które są łatwe w użyciu i praktycznie bezobsługowe. Technologia laserowa umożliwia ostre jak brzytwa znakowanie różnych powierzchni. Trwałe, odporne na ścieranie oznaczenia trudno podrobić, co zwiększa bezpieczeństwo dzięki jednoznacznej identyfikacji.

Więcej...

 Technologia SprayMark

Kropki, linie, duże napisy

Oznaczenia kolorystyczne odgrywają kluczową rolę w wielu dziedzinach produkcyjnych. W procesach przemysłowych, kolory dostarczają informacji na temat jakości i stanu produktów oraz wyników procesów kontrolnych.

Więcej...

 Atramenty i materiały eksploatacyjne

Farby standardowe i specjalne

REA JET opracowuje i sprzedaje tusze, farby przemysłowe, podkłady i środki czyszczące do prawie wszystkich zastosowań znakowania na świecie. Stosowanie oryginalnych atramentów i rozpuszczalników REA JET gwarantuje niezawodną pracę naszych systemów znakowania. W ofercie znajduje się ponad 500 atramentów standardowych i specjalnych na każdą powierzchnię.

Więcej...

 Oprogramowanie

Standardowe i dostosowane do potrzeb klienta

REA JET oferuje profesjonalne oprogramowanie do projektowania etykiet (REA JET Label Creator, NiceLabel) lub oparte na bazach danych oprogramowanie do zarządzania drukowaną treścią i kodami zmiennym (REA JET Promotion Software).

Więcej...

 Systemy etykietowania REA LABEL

Indywidualne rozwiązania dla intralogistyki i automatyzacji

Technologie etykietowania są niezbędne w nowoczesnym świecie znakowania przemysłowego. Systemy REA LABEL są niezawodnym elementem nowoczesnego środowiska produkcyjnego i zapewniają niezawodny cykl produkcyjny.

Więcej...

 Weryfikatory kodów  REA VERIFIER

Systemy weryfikacji kodów 1D i 2D

Dzięki systemom REA VERIFIER można sprawdzać czytelność i jakość kodów kreskowych, data matrix, spiętrzonych, a nawet kodów łączonych. Pomiary odbywają się zgodnie z normami międzynarodowymi, jak i na podstawie specyficznych wymagań użytkownika.

Więcej...

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Chętnie odpowiemy. Wystarczy wypełnić i wysłać poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą.

Proszę wypełnić wymagane pola
...