Platforma REA JET TITAN

Platforma REA JET TITAN

Intuicyjna koncepcja działania dla wszystkich technologii REA JET

Naszą wizją było zapewnienie klientom jednolitej gamy urządzeń REA JET, przystosowanych do znakowania i kodowania . Nazwa Platformy REA JET TITAN została zaczerpnięta od nazwy pierwiastka chemicznego – tytanu. Wytrzymały, odporny na temperaturę i zabrudzenie metaliczny błyszczący metal, który można wykorzystać na wiele sposobów. Takie są właśnie systemy REA JET.

KORZYŚCI

Zalety platformy TITAN są oczywiste. Po poznaniu logiki działania produktu REA JET można również obsługiwać inne technologie bez dalszego szkolenia. Oprócz oszczędności kosztów i czasu, ryzyko błędu ludzkiego znacznie się zmniejszyło. Zapewniamy najszerszy zakres możliwości operacyjnych dostępnych już dziś. Od architektury interfejsu, swobodnego projektowania wszystkich międzynarodowych czcionek, znaków i języków do najnowocześniejszych technologii zdalnego sterowania. Każda nowoczesna, bezpieczna i przyszłościowa funkcja jest już dostępna.

Zaprojektowany dla globalnej kompatybilności

  • Pełne wsparcie Unikodu – możliwość druku języków globalnych, co daje szersze spektrum działania z klientami międzynarodowymi
  • Protokół danych oparty na XML i protokole komunikacyjnym
  • Narzędzie do wykonywania zdalnych diagnoz, konserwacji i wsparcia w razie potrzeby
  • Jednolity protokół komunikacyjny do monitorowania warunków
  • Zintegrowany serwer internetowy umożliwiający obsługę systemu drukowania za pomocą tabletu lub smartfona

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Chętnie odpowiemy. Wystarczy wypełnić i wysłać poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą.

Proszę wypełnić wymagane pola
...