Tusze, farby, atramenty i materiały eksploatacyjne
  • Start
  • Produkty
  • Tusze, farby, atramenty i materiały eksploatacyjne

Tusze, farby, atramenty i materiały eksploatacyjne

Farby standardowe i specjalne

REA JET opracowuje i sprzedaje tusze, farby przemysłowe, podkładowe i środki czyszczące do prawie wszystkich zastosowań znakowania na świecie. Stosowanie oryginalnych atramentów i rozpuszczalników REA JET gwarantuje niezawodną pracę naszych systemów znakowania. W ofercie znajduje się ponad 500 atramentów standardowych i specjalnych na każdą powierzchnię.

Co więcej, stały rozwój i nowoczesne metody badań zapewniają najwyższą jakość naszych materiałów eksploatacyjnych. 

Kartridże

Oferujemy szeroką gamę kartridży do naszych atramentowych drukarek wysokiej rozdzielczości REA JET HR z technologią druku HP. Każdy wkład zawiera chip firmy REA, na którym przechowywane są wszystkie niezbędne informacje, takie jak rodzaj atramentu, bieżące zużycie, parametry drukowania, a to wszystko w celu zapewnienia możliwie najlepszego wykorzystania atramentu. Wkłady są dostępne dla szerokiej gamy zastosowań i powierzchni, dostosowanych do Państwa potrzeb.

Atramenty

W wielu zastosowaniach przemysłowych potrzebne są specjalistyczne tusze, posiadające specyficzne właściwości. Nie każdy tusz jest odpowiedni dla każdego podłoża. Najlepsza możliwa jakość druku jest możliwa tylko dzięki interakcji atramentu, systemu znakowania i uwzględnieniu Państwa indywidualnych wymagań. 

Czas schnięcia, odporność na promieniowanie UV, stopień pokrycia lub zgodność z podłożem to tylko niektóre z kryteriów, które omawiamy z Państwem w celu doboru odpowiedniego dla Państwa atramentu.

Farby

Różne farby i lakiery ułatwiają procesy logistyczne i organizacyjne. W naszej ofercie posiadamy atramenty specjalne dla produktów medycznych i farmaceutycznych, materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych, artykułów spożywczych, branży oponiarskiej, metalu, drewna, kamienia, włókniny i innych.

Viskoflex

W przypadku drukarki małych znaków Continuous Inkjet REA JET SC 2.0 należy zastosować Viscoflec REA. Wbudowany lepkościomierz określa ilość Viskoflexu, którą należy dodać do obiegu atramentu w celu wytworzenia i utrzymania optymalnej lepkości. 

Środki czyszczące

W naszym portfolio znajdą Państwo odpowiednierozpuszczalniki, które pasują do Państwa tuszu, farby lub lakieru. Pozwala to na łatwe i niezawodne czyszczenie głowic drukujących. 

Rozpuszczalnik organiczny

Prawie wszędzie tam, gdzie są stosowane atramenty, farby i lakiery do znakowania lub powlekania, konieczne jest użycie rozpuszczalników do oczyszczenia linii produkcyjnej.

Z nowym środkiem czyszczącym BIO Cleaner REA JET BC-1 400 łatwo można usunąć większosć zaschcniętych farb i atramentów - nie tylko REA JET.

Więcej...